Blog

اعتمادسازی، کلید افزایش فروش در اینستاگرام

 

اعتمادسازی چطور به افزایش فروش در اینستاگرام کمک می‌کند؟

وقتی کاری کنید که فالوورها به شما اعتماد کنند، یعنی خیالشان از خدماتتان راحت شود، به راحتی خرید می‌کنند. بعد هم شما را به دوستانشان معرفی می‌کنند. به همین راحتی!

پس تمام تلاشتان را بکنید تا فالوورها به حرف‌های شما اهمیت دهند و بعدش محصولاتتان را بخرند، هر پیجی که گفتید را فالو کنند، روی هر لینکی که گفتید کلیک کنند و…

حالا چطوری این کار را بکنید؟ ما به شما می‌گوییم:

راه‌های افزایش فروش در اینستاگرام با اعتماد سازی

در زندگی واقعی جلب اعتماد افراد کار ساده‌ای نیست، چه برسد به اینستاگرام و فضای مجازی! اما با روش‌هایی که این‌جا می‌گوییم، کاری کنید که فالوورها به شما اعتماد کنند.

۱-  برند خود را بسازید و جار بزنید

وقتی کسی شما را فالو کرد، باید دقیقا بداند که چه پیجی با چه محتوایی را فالو کرده. نباید یک روز محتوایی درباره سلبریتی‌ها و یک روز نحوه تهیه کیک شکلاتی پست کنید.

مثلا پیج اینستاگرام “موسیوچی” را ببینید. با یک نگاه کوتاه هم می‌توان فهمید که محتواهای پیج، مخصوص آقایان است. یعنی پست‌های این پیج بدرد آقایان میخورد.

بعد از مشخص شدن این‌که از کجا آمده‌اید و آمدنتان بحر چیست، حالا باید معروف شوید. چطوری؟ با تبلیغ و یاد گرفتن روش‌هایی برای افزایش فالوور. ولی اصلا و ابدا نگران نباشید، چون ما در مقاله افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، روش‌هایی که درباره افزایش فالوور و معروف شدن  بایدبدانید را آماده کرده‌ایم.

۲-  محصولاتتان را تضمین کنید

ایا کسب و کار نوپایی هستید؟ خب باید قبول کنید که  برای فالوورها اعتماد به شما و خرید محصول سخت است.  پس کاری کنید که با خیال راحت از شما خرید کنند.  مثلا به آن‌ها ضمانت عودت وجه و خدمات پشتیبانی بدهید. در کل، با توجه به محصولتان، ضمانتی برای مشتری‌ها در نظر بگیرید. این کار باعث می‌شود که راحت‌تر به شما اعتماد کنند.

۱-  محتوای آموزشی رایگان ارائه دهید

حتواهای آموزشی و خدمات رایگان، اعتماد و اطمینان فالوورها را جلب می‌کند.

با این روش به فالوورها می‌فهمانید که فقط دنبال فروختن محصولتان و پول در آوردن نیستید.

فالوورها همیشه از محتواهای آموزشی استقبال می‌کنند.  برای این کار، در نظرسنجی از آن‌ها بپرسید که چه محتواهای آموزشی را ترجیح می‌دهند؟ شما هم همان محتواها را رایگان در اختیارشان بگذارید. بعد از آن هم در محتواهای آموزشی درباره محصولاتتان و تاثیری که بر زندگی افراد دارد صحبت کنید. قطعا این کار به بالا رفتن فروش کمک می‌کند.

 

راه های ارتباطی با مدرسه کسب و کار رویال

تماس با کارشناس فروش رویال مارکتینگ:

سرکار خانم کاوش   ۰۲۱۸۶۰۵۲۷۳ -۰۹۰۲۸۶۰۵۲۷۳

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید